Mascara-Semipernament


 

Semi-permanentna maskara to specjalny zabieg tuszowania rzęs, dająca długotrwały efekt, bez konieczności wykonywania tradycyjnego tuszowania. Zabieg jest wykonywany na górnych i dolnych rzęsach. Nie ma także przeciwwskazań do nałożenia semi-permanentnego tuszu na rzęsy przedłużane.

Zabieg trwa ok. 30min. i polega na precyzyjnym pokryciu rzęs kilkoma warstwami specjalnego preparatu powodującego pogrubienie, wydłużenie i podkręcenie rzęs, a także nadanie im ciemnego koloru. Po zabiegu rzęsy wyglądają jak po pomalowaniu tradycyjnym tuszem, przy jednoczesnym utrzymaniu długotrwałego efektu nawet do 3 tygodni. Maskara semi-permanentna jest specyfikiem wodoodpornym oraz, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego tuszu, makijaż przy jej użyciu nie ulega rozmazaniu, ani kruszeniu się nawet podczas snu. Rzęsy syają się o wiele ciemniejsze.

Semi-permanentna maskara jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety, która nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez wykonania makijażu oczu. Dzięki wykonanemu zabiegowi zapomnieć można o codziennym tuszowaniu rzęs. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni, a rzęsy są zawsze pogrubione, wydłużone, podkręcone i o intensywnie podkreślonym kolorze. Właściwie brak poważnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Semi-permanentna maskara stanowi idealne dopełnienie zabiegu przedłużania rzęs lub stanowi dla niego dobrą alternatywę. Jest dedykowana także osobom, które nie potrafią samodzielnie wykonać precyzyjnego makijażu oczu.

Specyfik używany podczas zabiegu nie jest środkiem uczulającym, ani niebezpiecznym dla oczu. Semi-permanentna maskara zapewnia długotrwały efekt wytuszowanych rzęs bez konieczności wykonywania codziennego makijażu. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Kolejną zaletą jest fakt, że klientka sama może zdecydować, czy makijaż ma być mocny czy bardziej naturalny. Rzęsy po zabiegu są długie, podkręcone i pogrubione, a ponadto odporne na wodę, rozmazywanie się i kruszenie. Jednym słowem, osiągnięty zostaje efekt jak po użyciu tradycyjnego tuszu, z tą różnicą, że efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Po tym czasie należy ponownie udać się do kosmetyczki w celu zmycia preparatu, czego nie można zrobić samodzielnie w domu. Po tym specjalnym rodzaju demakijażu, nic nie stoi na przeszkodzie, by semi-permanentną maskarę nałożyć od razu ponownie na rzęsy.

 

Przeciwwskazania

  • zapalenie spojówek
  • zespół suchego oka
  • zaćma
  • jaskra
  • infekcje różnego pochodzenia w obrębie oczu