Mezoterapia Bezigłowa

Sposobów pielęgnacji skóry jest coraz więcej – warto więc wybrać taki, który nas w pełni zadowoli

Dokładnie oczyszczona i nawilżona cera, wpływa nie tylko na nasz ogólny wygląd, ale także samopoczucie. Dbanie o poprawną kondycję skóry od najwcześniejszych lat sprawi, zminimalizujemy i opóźnimy procesy starzenia się.

Czym właściwie jest mezoterapia?

Zagadkowo brzmiące słowo z biegiem lat staje się coraz popularniejsze. Mezoterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu do skóry substancji leczniczych. Główny cel to zatrzymanie procesów starzenia się, a także sprawienie, aby skóra była nawilżona i promienna.
W trakcie zabiegu wykorzystuje się wiele różnych substancji – zazwyczaj są to składniki, które poprawiają mikrokrążenie, wpływają na napięcie skóry, a także poprawiają jej nawilżenie oraz redukują zmarszczki.

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów, stosowanych, aby zatrzymać młody wygląd. Początkowo wykorzystywano jedynie urządzenia z igłami, ale mezoterapia bezigłowa staje się równie popularna.
Mezoterapię można wykonywać w gabinetach specjalistycznych, jak i w domowym zaciszu. Studio Urody Lash4you oferuje urządzenia przeznaczone specjalnie do tego zabiegu, które mogą być stosowane przez każdego.

Mezoterapia igłowa

Chcąc poprawić kondycję skóry, korzystamy z różnych kosmetyków i zabiegów. Jedne są bardziej inwazyjne, inne mniej, ale zazwyczaj chodzi nam o efekt, a przebieg zabiegu jest sprawą drugorzędną. Jednym z inwazyjnych zabiegów jest mezoterapia igłowa -stosowana jest do całego ciała, począwszy od głowy, przez twarz, po brzuch i nogi.

Jak sama nazwa wskazuje, w trakcie procedury używane jest urządzenie posiadające niewielkie igiełki. Za ich pomocą wprowadzane są substancje odżywcze, które docierają w głąb skóry. Twarz jest naszą wizytówką, dlatego należy dbać o jej odpowiedni wygląd, poprzez pielęgnację. Zabieg mezoterapii przeznaczony jest dla skóry pozbawionej energii, odwodnionej i zwiotczałej. Efektem jest nawilżona, pełna blasku i jędrna cera.

Mezoterapia bezigłowa

Alternatywa dla mezoterapii igłowej to mezoterapia bezigłowa. Wykorzystywane urządzenia nie posiadają igieł, więc w bezinwazyjny, a co za tym idzie, bezbolesny sposób do naszej skóry docierają substancje aktywne. W trakcie procedury wykorzystuje się różne zjawiska fizyczne, dzięki którym skóra jest nawilżona, oczyszczona i złuszczona. Zabieg ten jest bardzo delikatny, nie powoduje żadnych uszkodzeń twarzy w postaci siniaków czy mocnych zaczerwienień. Posiada bardzo silne działanie, ale na długotrwałe efekty trzeba poczekać. Substancje aktywne wnikają powoli w skórę podczas masażu wibracyjnego. Rozświetlona i odżywiona skóra jest możliwa dzięki urządzeniom oferowanym przez Studio Urody Lash4you.